Jak wykonac sesje idealna?

Witam, jak się macie? :) Dzisiaj postaram się odpowiedzieć na pytanie jak powinna przebiec "sesja idealna". Co Wy na to? Ktoś ma jakieś pomysły?:)

1. Na początek:
Oczywiście potrzebny nam pomysł... no i modelka! Obgadanie wszystkiego i ustalenie tego jak ma wyglądać sesja to już 1/3 sukcesu;-) Postarajmy się zrobić coś jak najbardziej oryginalnego i kreatywnego, oczywiście w miarę możliwości!

2. Nie zapomnij!
Kiedy już masz wszystko 'obcykane' i wychodzisz już na zdjęcia- zawsze przed wyjściem sprawdź, czy na pewno masz naładowaną baterię i kartę pamięci! 
Mnie zdarzyło się zostawić kartę w komputerze i na sesję wyjść bez niej, nawet kilka razy... Dwa razy sytuację uratowała modelka, gdyż miała swoją kartę, a raz zamiast zdjęć po prostu spędziłyśmy razem czas i poznałyśmy się lepiej:) Teraz nawet mój tata przypomina mi o karcie, bylebym tylko jej nie zapomniała :D

3. Nie krępuj się!
Staraj się zagadywać osobę z którą jesteś na fotach, każdy temat jest dobry! Może uda Wam się znaleźć wspólny język i się zaprzyjaźnicie? Dobra atmosfera to klucz do sukcesu! Najważniejszy jest miło spędzony czas i poznawanie nowych osób. Dobre zdjęcia to miły dodatek do przyjemnego dnia;-)

Dla mnie sesja idealna to taka na której dobrze się bawię, mam okazję współpracować ze wspaniałymi osobami i miło spędzam czas i ciągle się śmieję. Kocham poznawać nowych ludzi, a fotografia mi na to pozwala, więc nie ma dla mnie niczego lepszego:-)

Na koniec mam dla Was jeszcze kilka moich 'bekstejdżowych' fot:-)fot. Łukasz Daniewski


Miłego wieczoru:-)


Podziel się:

JOIN CONVERSATION

3 komentarzy:

  1. Za kogo ty się masz że udzielasz rad jak zrobić idealną sesję skoro sama robisz przeciętne zdjęcia?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ooo, czekałam na taki komentarz! Przeczytaj może najpierw tę notkę, żeby pisać coś takiego. Nie ma w niej słowa o np. ustawianiu czasu naświetlania/przysłony, nie piszę nic o świetle, ani o żadnej technice fotografii;-)

      Usuń