Dorota i Łukasz- reportaż ślubny


18 kwietnia miałam okazję po raz kolejny uwieczniać magiczne wydarzenie jakim był ślub Doroty i Łukasza. Powiem Wam, że bardzo lubię focić na takich wydarzeniach, niesamowicie mnie to rozczula i przy okazji jest to świetna zabawa. Także polecam się na reportaże! ;-) Nie mogę się doczekać kolejnej imprezy, na której będę mogła sprawdzić moje nowe maleństwo. Tymczasem zapraszam do oglądania zdjęć ;)
Podziel się:

JOIN CONVERSATION

3 komentarzy:

 1. To niestety najlepsze zdjęcia z 300szt jakie para młoda otrzymała na płytce :-( Na sesje - tak dla zabawy - to możecie się umawiać. Jednak przestrzegam przed zatrudnianiem tej pani na imprezach np. ślub. Poleca się jako profesjonalistka, a z 300 zdjęć ślubnych które dała mojej córce na płycie może z 20 lub 30 jest do przyjęcia. Reszta to kpina. Nie ma ani jednego zdjęcia ze ślubu i z wesela gdzie parę mlodą widać w calośći, nie widać też sukni w całości. Nie ma ani jednego zdjęcia z kościoła gdzie widać by było twarz panny mlodej. Nie ma zdjęć rodziców pani młodej ani w kościele , ani podczas tańca ( a tańczyliśmy naprawdę dużo) .Zdjęcia wręcz koszmarne - robione z tyłu - nie widać twarzy. Plamy od kolorofonów. Brak zdjęcia stołu pary młodej, brak zdjęcia z przywitania chlebem i solą. Ogólnie dno. Suknia była śnieżnobiała a na wszystkich zdjęciach jest podbarwiona na niebiesko, beżowo lub inny kolor. Zdjęcia z plamami i bardzo niewyraźne. Dużo lepiej wyglądają zdjęcia robione przez gości telefonami komórkowymi.... Na uwagi dotyczące zdjęć, reakcja chamska i arogancka. Wzięła kasę i nie przyjmuje do wiadomości że zdjęcia sa do niczego. I uwaga !!! ZE SWOICH STRON NA KTÓRYCH SIE REKLAMUJE USUWA NEGATYWNE KOMENTARZE 

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie nazwałam się profesjonalistką i nie usuwam żadnych komentarzy, ostatnio to pani prosiła o niepublikowanie komentarza ;)

   Usuń
  2. I wypraszam sobie chamstwo i arogancję, bo do tego nigdy nie dopuściłam, nawet pani ze mną nie rozmawiała.

   Usuń