Merry Christmas!

Hej, czy to już święta?!


Na początek, żeby wczuć się w klimat, moja ulubiona świąteczna piosenka!


Myślałam czy dodawać ten post jeszcze dziś, czy może poczekać do jutra, z racji tego, że dopiero jutro mamy 24 grudnia, ale chciałabym żeby jak najwięcej z Was przeczytało życzenia ode mnie. 
Na początku chcę Wam bardzo, bardzo podziękować za kolejny rok wsparcia, Waszej obecności, tego że potraficie mnie zmotywować jak nikt! Nawet nie wiecie jak bardzo cieszę się z każdego ciepłego słowa od Was, ale o tym będzie w ostatniej notce w tym roku. Z okazji świąt sobie życzyć chcę tylko, w dalszym ciągu, tak wspaniałych ludzi obok siebie:)
A Wam? Przede wszystkim RODZINNYCH świąt. Zastanawiałam się, czy ludzie niewierzący też powinni obchodzić Święta Bożego Narodzenia, ale doszłam do wniosku, że tak. Nie dlatego, żeby świętować urodziny Jezusa, ale chociażby dlatego żeby spędzić klika dni z rodziną. To przecież takie ważne, a my coraz rzadziej mamy okazje na coś tak oczywistego jak posiłek z rodzicami. Właśnie dlatego, życzę Wam świąt z rodziną- żeby w tym dzisiejszym pędzie nie zapomnieć, co i przede wszystkim KTO jest dla nas najważniejszy, żeby nie była to praca, szkoła, znajomi- tylko rodzina. Wiadomo, zdrowie, szczęście, nawet pieniądze- to wszystko jest ważne, ale co nam po tym kiedy nie mamy przy sobie najbliższych? To oni są z nami od zawsze, to im zawdzięczamy najwięcej, dlatego doceniajmy ich każdego dnia, a święta to dobry czas żeby zacząć rodzić to codziennie na nowo. Podziękujcie w te święta swojej rodzinie za to, że po prostu jest- i obiecuję, ja też to zrobię! 

A teraz kilka spontanicznych, szybkich, zrobionych dla tradycji, zdjęć świątecznych na których widzimy Monię, enjoy!

Wesołych Świąt!


Podziel się:

JOIN CONVERSATION

1 komentarzy: