"Byc jak Coco"

Jak zapewne wszyscy wiecie ja i Filip od kilku miesięcy pracowaliśmy nad pewnym projektem. Z czasem przybrał on roboczą nazwę Secret Project. Od grudnia szukaliśmy modelek, ubrań i odpowiednich miejsc. Ale o co tak naprawdę chodziło? Pewnego wieczoru Filip odezwał się do mnie z pytaniem, czy nie chciałabym zrobić razem z nim serii sesji stylizowanych na Chanel. On stylizuje, ja focę. Od razu wiedziałam, że w to wchodzę! Spotkaliśmy się, Filip pokazał mi stylizacje, wybraliśmy dziewczyny i zaczęliśmy działać!
Po pięciu miesiącach ciężkiej pracy, kłótni, przesiadywania w Cafe Nati- udało się! W piątek udało nam się pokazać 9 sesji i 13 sylwetek na naszym własnym wernisażu :) Przybyło mnóstwo ludzi, za co bardzo dziękujemy! Tak samo jak za miłe słowa i tyle kwiatów! Bardzo się cieszymy, że tak pozytywnie odebraliście to wydarzenie i że zdjęcia przypadły Wam do gustu :)!fot. Mariusz Maciejewski CKBB fot. Promocje włocławskie

Podziel się:

JOIN CONVERSATION

7 komentarzy:

 1. Super, widać oboje dużo pracy i to ciężkiej :) Oby tak dalej !

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję z całego serca!
  Cudownie jest patrzeć na swoje miasto, na ludzi, dzięki którym coś się dzieje i którzy wnoszą coś kolorowego do tej szarej rzeczywistości miasta widmo. Widać jak na dłoni, że tworzycie doskonały duet i jeszcze nieraz o Was usłyszymy:)
  W końcu odważyłam się założyć blog, na którym zamierzam pisać o fotografii, retuszu, grafice, make-upie - głównie na sesje, czyli właśnie takie okazję:) Zapraszam przy okazji za jakiś czas, kiedy pojawią się pierwsze posty:)
  Mam też nadzieję, że kiedyś się spotkamy i będę miała tą przyjemność z Wami współpracować, bo jesteście wspaniałymi ludźmi! Ściskam mocno!
  Angelika

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje, naprawdę podziwiam - wnosicie coś do tego miasta.
  Ciekawy pomysł, włocławski hołd dla wspaniałej Coco :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze wiedziec, ze w tym miescie cis sie dzieje. Gratuluje 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję sukcesu i podziwiam za wytrwałość w pracy. Piękne efekty. ; )
  Inspirujecie. ; )

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdzie można zobaczyć wszystkie prace?

  OdpowiedzUsuń