Jak pielegnuje moje wlosy?

Często dostaję od Was pytania jak pielęgnuję swoje włosy, dostałam też propozycję by zrobić o tym post, a więc robi się! Niestety muszę Was zasmucić, ale ja nie robię z moimi włosami niczego specjalnego!


Z mojej pielęgnacji to byłoby na tyle- szampon, odżywa i oczywiście szczotka!


Włosy myję codziennie tym szamponem. Stosowałam dużo szamponów różnych rodzajów i marek,
i muszę stwierdzić, że ten jest zdecydowanie najlepszy! Włosy po nim ładnie pachną i są puszyste.


Codziennie rano przed rozczesaniem psikam włosy tą odżywką, ułatwia ona rozczesywanie i również pięknie pachnie. Szczotka jak widać jest już zniszczona, ale nie mogę znaleźć lepszej! Również miałam już kilka różnych, ale ta bezapelacyjnie wygrywa, z łatwością rozczesuje włosy mojej grubości.

To, że moje włosy są jakie są na pewno zawdzięczam genom, ale i temu że nie farbuję ich, staram się też nie suszyć, prostować, czy kręcić. "Moje szaleństwa" ograniczały się do ścięcia grzywki i zrobienia ombre.

grzywka kwiecień 2012/ ombre sierpień 2012

ombre bardzo zniszczyło moje włosy, więc postanowiłam je ściąć w grudniu 2012/ 
niestety nie rosną mi zbyt szybko, październik 2013


Aż w listopadzie postanowiłam zrównać całość z odrastającą grzywką, pozwoliłam im odżyć i wcale nie żałuję! W takiej fryzurze czuję się dużo lepiej, włosy są lekkie i sprężyste, ale... i tak zapuszczam ;-)


Podziel się:

JOIN CONVERSATION

2 komentarzy:

  1. Masz gęste włosy, to prawda, ale moim zdaniem nie są jakoś niesamowicie piękne. Puszą Ci się i powinnaś coś z tym zrobić. P.S. najlepiej wyglądasz w długich włosach, ścięcie ich to był ogromny błąd. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie wiem co znaczy 'puszą', ja jakoś tego u siebie nie widzę. Wydaje mi się, że najważniejsze jest żebym ja się dobrze czuła, więc ścięcie ich to była jedna z najlepszych decyzji ;)))

      Usuń